رابطه قیمت مسکن با نمای ساختمان چیست ؟

رابطه قیمت مسکن با نمای ساختمان چیست ؟

تاثیر افزایش قیمت مسکن بر کیفیت نماهای ساختمانی کی از مشکلاتی که در زمینه نمای ساختمان با آن مواجه هستیم ، کیفیت نما است. این کیفیت از دو جهت قابل بررسی است؛ یک از نظر کیفیت مصالح ساختمانی نمای ساختمان که به کار گرفته می شود و دوم از منظر کیفیت نصب نمای ساختمان. هر کدام از این دو منظردارای کیفیت پایینی داشته باشند شاهد نوعی از نمای ساختمان بی کیفیت خواهیم بود.

در روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر افزایش قیمت مسکن به گوش می رسد. خبرهایی که در وضعیت رکود مسکن ، ناگوار و غیر قابل قبول است. این مشکل باید به نحوی توسط دولتمردان مدیریت شود تا مشکلی در بازار مسکن ایجاد نشود. برای مثال در صورتی که املاک تهران با افزایش قیمت مواجه شود ، بازار مسکن در کل کشور و به تبع آن وضعیت اقتصاد رکود زده بدتر خواهد شد.

در این چند روز به تمامی جنبه های افزایش قیمت ملک پرداخته شده است اما در این میان کمتر به بحث نمای یک ساختمان و رابطه آن با افزایش قیمت مسکن پرداخته شده است. نمای ساختمان رابطه تنگاتنگی با بازار مسکن دارد. در واقع این دو پارامتر به شدت بر روی هم تاثیر گذاشته و می توانند به هم کمک و یا به هم خیانت کنند.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
شرکت نما سازان پارسا (نمایندگی رسمی ورق آلومینیوم کامپوزیت فروش و نصب و اجرای نمای کامپوزیت) نمایندگی ورق آلوتک و آلومی پیک
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : طراحی نمای ساختمان، فروش انواع ورق های کامپوزیت، اجرای نمای اسپایدر ، اجرای نمای کامپوزیت، شیشه دو جداره و فریملس، درو پنجره upvc، انواع سقف کاذب ، شیشه های میرال و سکوریت، انواع دیوار پوش PVC، ورق آلومی پیک ، اجرای تابلو های کامپوزیت، فروش و اجرای حروف چلنیوم، انواع درب اتوماتیک، ورق آلوتک ، حفاظ استیل بانکها و موئسسات، دیوار پوش های چوب و MDF
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 0912-4351995، 021-65528128، 00935-4217900، 021-65502846، 021-65502060
بروز رسانی 5 روز پیش